Rockstar Games Çalışanının Oğlu Yüzünden GTA 6’nın Sızdırıldığı İddia Edildi

Şimdilerde tüm oyun dünyası nefesini tutmuş yeni GTA oyununun fragmanını bekliyor. Rockstar Games’in hala GTA 6 demediği, bunun yerine ‘yeni GTA başlığı’ olarak adlandırarak ‘acaba GTA 6 değil mi?’ diye düşündüren oyunun yeni görüntüleri ise bir Rockstar Games çalışanının oğlu yüzünden sızmış olabilir.

Rockstar Games yalnızca bu toz pembe görselle oyun dünyasını adeta yangın yerine çevirdi.

Gayet sade ve kısa bir gönderi ile yeni GTA fragmanının 5 Kasım Salı günü yayınlanacağını duyuran Rockstar Games oyuna hala GTA 6 demiş değil. Kısacası bizler GTA 6’yı bekliyor olsak da karşımıza GTA: Vice City’nin bir remake’inin çıkması gibi meseleler de söz konusu olabilir.

Şimdi tüm bunları bir kenara bırakalım ve oyun dünyasını sallayan olaya geçelim. Rockstar Games’te sanat direktörü olarak görev yapan Aaron Garbut’un oğlu yüzünden GTA 6’ya ait olduğu düşünülen yeni görüntüler internete sızdırıldı!

Daha önceki 90 dakikalık sızıntılardan farklı olan görüntülerde oyunun hata ayıklama menüsü açıkken kişinin kamerayla etrafı gösterdiği görülüyor. ‘Azzarossi’ adlı bir TikTok hesabından paylaşılan görüntüler internette kısa sürede yayılmış olsa da hesap çoktan kapandı ve Rockstar Games de görüntüleri birer birer internetten kaldırtıyor.

GTA 6’ya ait olduğu iddia edilen görüntüleri sızdıran şahıs ise kendini kanıtlamak için bu fotoğrafı paylaştı.

TikTok hesabının sahibi görüntülerin gerçekliğini kanıtlamak için Aaron Garbut ile birlikte bir fotoğrafını da paylaştı. İddialar hesap sahibinin Garbut’un oğlu veya oğlunun arkadaşı olduğu yönünde farklılık gösteriyor.

Elbette görüntülerin GTA 6’ya ait olup olmadığı ise hala belirsizliğini koruyor.

Konuya ilişkin henüz ne görüntüleri internetten kaldırtan Rockstar Games’ten ne de oğlu yüzünden başının belaya girdiği iddia edilen Aaron Garbut’tan bir açıklama gelmiş değil. Artık yayınlanmasına saatler kalan resmi fragmanla birlikte bu görüntülerin gerçek olup olmadığına da bir nebze ışık tutabileceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x